MÖBLER / Bord / Sybord 14413481
nr 1441 3481
Sybord
mahogny. Bredd: 56 cm. Djup: 42 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:12:56
200 kr
Sybord
Kondition: slitage, skador
nr 1441 3481
Sybord
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 10 januari 2022 |